Webdesigner

Webdesigner

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 5 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Jsem freelance webdesigner, kreativec a konzultant. Svým klientům pomáhám s UI/UX webových aplikací a webů. Rád tvořím kreativu a digitální strategii. Mám zkušenosti převážně z hodně technologicky zaměřených firem. Jsem v organizačním týmu největší .NET konference v Čechách(Update Conference). Webové prezentace, webové aplikace, portály, informační systémy i drobné microsites. Vše dělám bez zbytečných komplikací a s čistým designem. Zajímám se o branding a když něco navrhuji, chci vědět důvod, proč to dělám a v čem vám to pomůže. Napřímo svou práci komunikuji s frontend developery. Jsem autor […], prvního sešitu pro webdesignery v Česku. O jeho tvorbě píši blog a o další znalosti se dělím na komunitních barcampech. Zároveň jsem zakladatel projektu […], což je uskupení freelancerů, kteří si vzájemně pomáhají a do podnikání přináší energii, nový úhel pohledu a inovativní řešení. V rámci projektu […] jsem odškolil několik webdesignových kurzů a workshopů pro studenty středních škol.

 Dovednosti

Webdesign Kreativa Social Media Sketch Adobe Photoshop Adobe Illustrator Branding Vývoj webových aplikací Analýza webových stránek Grafický design

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz