Event Specialist

Event Specialist

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 18 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina,

  Osobní představení

Jsem produkční na volné noze. Nabízím více jak 17 let zkušeností v oboru event management. Za tu dobu jsem zajišťovala stovky eventů - společenské akce, plesy, galavečery, recepce, firemní akce, vánoční večírky, firemní dny, family days, road show, teambuildingy, prezentační akce, workshopy, semináře, konference i pro více než tisíc účastníků. Nabízím komplexní realizaci celého projektu. Od prvního kontaktu s klientem, přes tvorbu návrhů, přípravu prezentace, zpracování rozpočtů, dramaturgii, logistiku, produkci, přes grafické zpracování firemních tiskovin a přípravu pro tisk po vyhodnocení projektů a zpracování reportu a dokumentace. Produkce a organizování je mi vlastní. Mám ráda věci pod kontrolou. Jsem pozitivní, komunikativní, nekonfliktní, loajální a pracovitá.

 Dovednosti

Event Marketing / Event management Projektové plánování / příprava Organizace zakázek Komunikace Grafický software Projektové řízení - semináře Organizace projektu Projektové řízení - kancelář Produkce

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz