Marketingový a PR specialista, copywriter

Marketingový a PR specialista, copywriter

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 7 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Hledáte někoho, kdo vám bude psát obsah webu, co zapůsobí? Potřebujete tvořit tiskové zprávy, texty reklam a propagačních emailů? Chcete vymyslet a zajistit promo produktu nebo společnosti? Děláte eventy? Pracujete s anglicky hovořícími klienty? Ráda vám s tím pomůžu. Jsem stále on-line. Mám několikaleté zkušenosti z oblasti PR od tvorby či překladu tiskových zpráv a propagačních článků, po spolupráci s novináři a médii obecně. Jednalo se zejména o launche nových produktů (konzolových her a herních konzolí). Dále jsem zajišťovala editaci webu a přísun článků. Další mnohaleté zkušenosti mám s event managementem od vyjednávání ploch, zajišťování dodavatelů a lidských zdrojů až po realizaci a supervizi samotnou. Jednalo se i o zahraniční akce s 30ti členným týmem. V rámci eventů a PR jsem zajišťovala také budgetování a reporting za jednotlivá období, takže i s čísly a tabulkami mám zkušenosti. Díky praxi pro OC Palladium mám zkušenosti s marketingem v podobě zajišťování reklamních ploch všech typů i psaní textů pro TV a radiovou reklamu. Momentálně jsem na mateřské dovolené, ale volný čas či možnost hlídání mám, a tak ho chci využít k práci, která mě baví. Jsem stále online a přizpůsobit se vašim požadavkům určitě půjde. Schůzky s klienty nejsou problém, ani občasné dojíždění do kanceláře. Těším se, až se domluvíme na zajímavé spolupráci.

 Dovednosti

Event Marketing / Event management Marketing Public Relations Brand management Mediální plánování Projektové plánování / příprava Řízení projektů / Řízení týmu Řízení vztahů s dodavateli (SRM) Reporting Copywriter

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz