Grafický designer

Grafický designer

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Angličtina, Němčina, Čeština,

  Osobní představení

Mám mnohaleté zkušenosti s tvorbou designu a marketingem. Pakliže hledáte někoho, kdo je Vám schopný jak graficky, tak marketingově pomoci v jednom balíčku, jsem pro Vás ten pravý člověk. Spolupracuji s předními českými e-commerce konferencemi a majiteli úspěšných e-shopů. Tvořím a optimalizuji reklamní kampaně na sociálních sítích (Facebook & Instagram). Jsem proficientní v rastrové i vektorové grafice. Mám za sebou desítky projektů tvorby reklamních bannerů, firemních log, letáků, brožur, produktových obalů, úprav fotografií a tvoreb celých brand identit od jednoty na sociálních sítích, přes tiskové materiály na konference až po tvorbu loga Vaší firmy. Jsem přátelský a vždy se se mnou dá rozumně domluvit. Dodržuji deadliny. Očekávám vstřícnou komunikaci a z naší spolupráce splnění Vašich požadavků. Bude mi potěšením s Vámi spolupracovat.

 Dovednosti

Grafický design Adobe Photoshop Adobe Illustrator Marketing sociálních medií Webové služby Marketing Affiliate Marketing

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Němčina

Začátečník

Čeština

Rodilý mluvčí

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz