Projekt manažerka, Organizátorka, Koordinátorka

Projekt manažerka, Organizátorka, Koordinátorka

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Slovenština, Čeština, Angličtina, Němčina,

  Osobní představení

Vedením projektů a koordinaci různých aktivit a týmů,či subdodavatelů, tak aby se věci dotáhli do zdárného konce se zabývám 12 let. Důležitá je pro mne koncepce, komunikace a nastavení vztahů pro vzájemně prospěšné fungování. Pomůžu Vám s nastavením záměru a konceptu vašeho projektu, tak aby byl ukotven ve vaší realitě a realizovatelný. Pomůžu vám s analýzu rizik, volbou zdrojů, organizaci práce a týmu. Zorganizuji realizaci a zkoordinuji zúčastněné strany, a to jak v rovině konzultanta tak aktivního účastníka. Jsem orientovaná na posun a kreativní v realizaci. Důležité pro mne je, aby měla práce a její směrování smysl a přínos a bylo možné o ní jasně komunikovat.

 Dovednosti

Projektové plánování / příprava Projektové řízení - Komunikace Projektové řízení - kurzy Projektové řízení Projektové řízení - Předběžná studie / Studie proveditelnosti Event Marketing / Event management Organizace konferencí Organizace práce Komunikace konzultant Konzultant

 Jazykové znalosti

Slovenština

Rodilý mluvčí

Čeština

Plynulá znalost

Angličtina

Plynulá znalost

Němčina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz