Grafik designer

Grafik designer

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 15 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Chcete zaujmout zákazníky? Pak potřebujete působivou značku a profesionální prezentaci. Pomohu vám odlišit se a předstihnout konkurenci pomocí kreativního designu. Tvořím a propojuji grafický a produktový design v jeden ideální celek – brand design. Své zkušenosti jsem uplatnil ve firmách jako Koh-i-noor, Madeta, T-mobile, Bonton, Česká televize aj. Nabízím: logo a vizuální styl firmy – corporate design manuál, tiskoviny, brožury, katalogy, firemní profily, plakáty, weby, pozvánky kreativní reklama – tvorba a realizace kompletní print i online reklamní kampaně obalový/packaging design – nepřehlédnutelný tvar a grafika obalu zboží branding – vytvoření jedinečného, zapamatovatelného a snadno srozumitelného brandu Vystudoval jsem design na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a získal zkušenosti ve známých mezinárodních reklamních agenturách a vyhlášených designérských studiích.

 Dovednosti

Grafický design Ilustrace Webdesign Product design Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Creative Suite (CS) Interiérový design Branding

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz