Machine learning engineer, datový analytik, programátor

Machine learning engineer, datový analytik, programátor

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V místě bydliště

Profesní stav: Zaměstnanec

Celkové pracovní zkušenosti: 7 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina,

  Osobní představení

Jsem datový analytik a programátor se zkušenostmi z velkých i malých firem v rozličných prostředích. Provedu vás celým projektem od počátečních konzultací, technologickou architekturou až po protopotypování, samotnou implementaci a nasazení v produkci. Rád se učím nové věci, rychle se zorientuji v existující problematice a těším se ze spolupráce s novými a zajímavými lidmi. Kromě datové analýzy mám zkušenosti s předzpracováním dat, distribuovanými výpočty, nasazením paralelizovaných řešení - vše co se týče implementace i praktického nasazení strojového učení. Jsem schopný provádět reverzní inženýrství, analyzovat bezpečnost a konzultovat řešení. Jsem vystudovaný datový analytik a kryptograf. Zkušenosti z penetračních testů využívám každý den při konzultacích, návrhu a implementaci softwaru. Věřím, že mé zkušenosti se všemi stupni vývoje, pozitivní přístup a radost z vytváření nových věcí můžeme společně přetavit ve váš další úspěšný projekt.

 Dovednosti

strojové učení tensorflow docker Python C++ distribuované výpočty datová analýza algoritmizace bezpečnostní analytika analytik bezpečnostní analytika Python

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz