Procurement / Sourcing Specialista

Procurement / Sourcing Specialista

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 31 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Ruština, Polština,

  Osobní představení

Senior specialista / manažer v oblasti nákupu, sourcingu a řízení dodavatelského řetězce s 20 roky profesní praxe v mezinárodních společnostech (Ford, GE, Electrolux, Cummins a Assa Abloy). Manažerské zkušenosti – řízení týmů - nákup a správa budov. Znalosti řízení jakosti – ISO, VDA, QS, Six Sigma Green Belt včetně praktické aplikace. Technické znalosti - výroba železných a neželezných kovů a výroba komponent na bázi kovů. Zkušenosti s nákupem přímého materiál pro strojírenské společnosti v oblastech výroby silničních a kolejových vozidel a zámkových systémů plus nákup technického vybavení pro údržbu a opravy letecké techniky. Spolupráce a koordinace činností při náběhu nových produktů – Ford Focus I generace, Cummins Euro 5 motory, obráběcí centrum TOS Turn TT 75, nová generace cylindrických vložek FAB.

 Dovednosti

Nákup / Procurement Řízení jakosti / Six Sigma Green Belt Vedení nákupu Řízení projektů / Řízení týmu Rozvoj dodavatelů Nákup / Procurement

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Ruština

Začátečník

Polština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz