Marketing - Kouč - Lektor - Mentální kouč - Krizový manažer

Marketing - Kouč - Lektor - Mentální kouč - Krizový manažer

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 30 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Slovenština, Polština, Ruština,

  Osobní představení

Více jak 30 let se věnuji obchodu, posledních 15 let se pohybuji v prostředí síťového marketingu, osobního a obchodního rozvoje. Školím a provádím osobní koučink v oblasti obchodních dovedností (soft skills). Vždy koučink stavím se zaměřením na požadavky daného obchodníka, obchodní skupiny nebo obchodní firmy. Jako mentální kouč pomáhám odstranit bloky, syndrom vyhoření a nasměřovat daného člověka na maximální výkon a pozitivní postoj v jeho pracovním a osobním životě. Postavil jsem několik obchodních týmu, vyškolil několik desítek obchodníků a školil jako lektor - kouč na volné noze pro Evropské strukturální a investiční fondy. Jako krizový manažer analyzuji neefektivní systémové procesy ve firmě, vyškolím zaměstnance a vedení firmy. Nastavím a začlením nový efektivní systém rozvoje ve firmě pro její růst. Předávám své vlastní praktické zkušenosti, znalosti a poznatky, které jsem si sám odzkoušel v praxi. Prošel jsem manažerskými a top manažerskými pozicemi, zastával jsem funkci výkonného ředitele pro Českou mezinárodní společnost.

 Dovednosti

Síťový marketing Trénink - koučovací dovednosti Konzultant - Mentor Školení - prodejní dovednosti Školení - marketing Krizový management Marketing Mentální kouč

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Slovenština

Pokročilý

Polština

Pokročilý

Ruština

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz