Markeťák Filip

Markeťák Filip

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V okolí (100 km)

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Italština,

  Osobní představení

Specializuji se na tvorbu marketingové strategie a zejména na marketingovou komunikaci. V oboru mám přes pět let zkušeností a za sebou úspěšné projekty. Marketingová komunikace není jen o prima příspěvku na Facebooku, nebo letácích rozeslaných těsně před Vánoci. Vytvořit úspěšnou strategii pro marketingovou komunikaci chce perfektní znalosti všech nástrojů, schopnost vidět problémy v souvislostech, znalost produktu, nebo služby a především schopnost vcítit se do zákazníka. Tohle já umím a dělám a proto mě zajímají dlouhodobé spolupráce, které mají smysl. Radši pracuji s menšími rozpočty, tvořím komunitu a posiluji značku, než abych "nasypal" hromadu peněz do výkonových nástrojů a zvyšoval nejen obrat, ale i náklady. Strategii umím nejen vymyslet, ale i jí aplikovat. Píšu texty a zvládám práci s grafickými nástroji.

 Dovednosti

Marketingová komunikace Marketingová strategie Marketing Marketing sociálních medií Marketingová propagace E-Mail Marketing Strategický marketing Management Copywriter Programy vektorové grafiky

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost

Italština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz