IT projektová manažerka, web administrator

IT projektová manažerka, web administrator

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Angličtina, Němčina,

  Osobní představení

Ve svém zaměstnání jsem koordinovala především rozsáhlejší IT projekty ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, což zahrnovalo komunikaci s odděleními napříč VFN, externími dodavateli, nastavování a dodržování rozpočtů a harmonogramů, podílení se na veřejných zakázkách. V České televizi jsem působila jako projektová manažerka v odděleních Nových Médií, kde jsem navrhovala a koordinovala přípravu webových stránek a kompletního obsahu pro speciální (výjimečné) pořady (např. Star Dance atd.) Dále mám několikaleté zkušenosti se správou obsahu webových stránek, eshopů, Facebookových profilů i s tvorbou newsletterů. V současné době jsem na rodičovské dovolené, avšak stále si přivydělávám jako projektová manažerka IT ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

 Dovednosti

Analýza webových stránek Organizace projektu Řízení výzkumu a vývoje Řízení projektů / Řízení týmu Projektové řízení - Komunikace Podniková komunikace Online Marketing

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Němčina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz