Konzultant - Procesní řízení, Projektový management, Provozní rizika

Konzultant - Procesní řízení, Projektový management, Provozní rizika

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V okolí (100 km)

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Podnikovými procesy napříč společností se zabývám více, než 6 let. Pracoval jsem ve finančním sektoru na pozicích Procesního specialisty, Interního kontrolora a Specialisty řízení provozních rizik, byl jsem odpovědný za projekty menšího rozsahu. Ve všem, co dělám, hledám efektivní řešení. Chci dotahovat do konce věci, které dávají smysl, Jakékoliv procesní změny s ohledem na možná rizika jsou oblastí, ve které se chci realizovat. Pochopit souvislosti v nových oblastech nevnímám jako překážku, ale jako příležitost, protože všude existuje prostor ke zlepšení. Férová komunikace s lidmi a přátelský přístup je to, na čem stavím. Neefektivní využití lidských zdrojů ve firmě jsou dle mých zkušeností jedním z nejčastějších příčin vzniklých problémů a nejasné nastavení rolí a odpovědností vedou k destabilizaci a zvýšené fluktuaci zaměstnanců. Pokud vnímáte problém v této oblasti, rád vám pomůžu najít cestu ke zlepšení vaší situace.

 Dovednosti

Procesní řízení - process change cycle Identifikace a vyhodnocení provozních rizik Projektový management Řízení rolí a odpovědností ve firmě Interní kontroly

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz