Event management a Fashion styling

Event management a Fashion styling

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Evropa

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Miluju, když se lidé dobře baví. A také jak lidé, a především ženy rozkvetou, když jim to sluší a cítí se samy dobře. Ráda tvořím zábavu a inspiraci. Umím se vcítit do svých klientů a vtáhnout je či jejich hosty do děje. Jsem kreativní tam, kde mi dáte prostor. A s plným respektem k Vašim přáním vdechnu život novým projektům i nápadům. Vydala jsem se na volnou nohu po 20 letech v reklamní branži v korporátních agenturách a ve vedení firem zaměřených na komunikační full servis služby. A pátým rokem se zaměřuji na to, co mě baví: dělat lidi bohatší o zážitky, veselejší, naplněnější a sebevědomější. Pro rozsáhlejší projekty mám k ruce skvělé a prověřené lidi z různých profesí, ze kterých skládám tým vždy na míru podle aktuální potřeby. Kromě toho běhám v polích a učím se flamenco, jsem pyšná máma své teenagerky, miluju kávu a campari, čtení v posteli a slunce ve všech podobách. Věřím na intuici i na to, že náhody neexistují. A že když uděláte první krok, bývá často tím největším. Pokud uděláme první krok spolu, bude mi ctí. Těším se na něj a na všechno, co přijde pak!

 Dovednosti

Styling Account management Copywriter Event Marketing / Event management Komunikační strategie Projektové řízení - Komunikace Kreativní řízení Public Relations Produkce

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz