IT specialista

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Profesní stav: Zaměstnanec

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina,

  Osobní představení

Začínal jsem brigády IT charakteru od 15 let a na plný úvazek pracuji jako IT specialista poslední 3 roky. Díky práci v outsourcingové společnosti jsem měl možnost pracovat s různou škálou technologií, kde jsem začínal na pracovních stanicích a postupně se rozvíjel přes servery, sítě, virtualizační platformy a cloudové služby až na koordinátora našeho týmu. V poslední době se nejvíce věnuji dvěma odvětvím a to je Microsoft 365 a síťová infrastruktura. V prostředí Office 365 jsem realizoval několik přechodů na Office 365 z jiných mailových služeb a nadále ve společnostech rozvíjel potenciál MS služeb jako je Sharepoint a Flow. V administraci LAN/WAN jsem realizoval několik postupných redesignů sítě, od jejich návrhu a výběru technologie až po jejich realizaci. Velice rád se učím nových věcem, jsem spolehlivý a dotahuji věci do konce, vše pečlivě dokumentuji.

 Dovednosti

Administrace LAN/WAN Microsoft 365 Cisco prvky Windows desktop Windows Server Virtualizační platformy Vedení projektu / vedení týmu (IT)

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz