Project Manager/Marketing Specialist/Concept Architect/Product Manager/Creative Problem Solving

Project Manager/Marketing Specialist/Concept Architect/Product Manager/Creative Problem Solving

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V okolí (100 km)

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Yoni life - Spolutvůrce/Project Manager/Online Marketing Specialist Growe - Founder/Spolutvůrce Circulus - Co founder/Concept Architect Frank Expert - Co-founder/Jednatel/Projektový manažer/Kreativec Mám rád projekty a firmy, kde mohu naplno projevit svůj osobnostní typ ENTJ-A a také mé vlastnosti, jako zodpovědnost, empatii, rozhodování, organizovanost, kreativní řešení jakýchkoliv problémů. Baví mě každým dnem zlepšovat své schopnosti naslouchat druhým a učit se vést spolupracovníky za skvělými výsledky. Díky roli projektového a marketingového manažera jsem zjistil, že bez dobrého plánování, organizování, určování priorit a termínů a také koordinace ostatních. to zkrátka nejde. Mám rád pořádek, jasnou vizi a cíle, ke kterým vedou cesty. V tomto se držím motta od Jana Antonína Bati: ,,To že to nejde už vím, mě ale zajímá, jak to udělat jde." Nejvíce jsem vděčný za to, že jsem tak v mladém věku mohl získat tolik zkušeností a potkat se skvělými lidmi.

 Dovednosti

Project management Concept architect Online Marketing Marketing specialist Entreprenuer Ideas Generation Vývoj produktů Social Media Marketing Strategické plánování Leadership

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz