German - němčina přes Skype

German - němčina přes Skype

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Němčina, Angličtina, Španělština, Polština, Čeština,

  Osobní představení

Mojí vášní je komunikace s lidmi a cizí jazyky. Cestuji po světě, vyučuji německý jazyk a češtinu pro cizince přes Skype, a sama se momentálně učím španělsky. Už od vysoké školy se snažím propojit svět povinností a koníčků, což vytváří úsměv na tváří nejen mě, ale i mým klientům. Svoji práci odvedu vždy včas, bezchybně a s úsměvem. Čas strávený na vysoké škole jsem se snažila využít na sto procent nejen učením na zkoušky, ale i aktivní účastí ve studentských organizacích jako AIESEC, ESN či Rádio Bomba, v němž jsem vedla pořad o mimoškolních aktivitách na univerzitě. Jsem komunikativní, a tak často pracuji jako hosteska v různých oborech, což mi dává rozhled o oboru marketingu, jež mohu využít při psaní článků. Po studiu na VŠ jsem žila rok v Německu, kde jsem pracovala jako lektorka českého jazyka pro cizince, pro firmu Das Öko Bau Projekt jsem pracovala jako překladatelka a panu Schreiberovi pomáhala s organizací schůzek ve stavebních firmách v České republice, na něž jsem jej následně doprovázela jako tlumočnice. V roce 2019 jsem přešla na volnou nohu. Vyučuji německý jazyk přes Skype, spolupracuji s několika jazykovými školami, pomáhám tvořit obsah webu edufix.cz, pro studenty maturitních ročníků. Dále se věnuji překladům, korekturám textu a psaní článků.

 Dovednosti

výuka německého jazyka výuka češtiny pro cizince Překladatelství Korespondence v cizím jazyce Tlumočnictví Cestovní průvodce Administrativní práce

 Jazykové znalosti

Němčina

Plynulá znalost

Angličtina

Pokročilý

Španělština

Začátečník

Polština

Začátečník

Čeština

Rodilý mluvčí

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz