3D a grafický design

3D a grafický design

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 8 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Němčina,

  Osobní představení

Jsem kreativní designer. Tvořím funkční design a propracované 3D modely. Mám osm let zkušeností, ale neustále sleduji aktuální trendy a rozvíjím se. Tvořím kreativní grafický design pro firmy, projekty i produkty. Nejvíce mě baví tvořit kompletní vizuální identity. Všechno začíná tvorbu loga. Na něj navazuje promyšlená a jasně identifikovatelná vizuální identita. Ta se pak objevuje napříč celou značkou. U tvorby loga kladu důraz na funkci. Navrhuji je tak, aby byla dobře čitelná i v minimálních velikostech a aplikovatelná i náročnými technologiemi, třeba gravírováním. U vizuální identity dbám na to, aby co nejvíce vystihla příběh vaší značky a byla přitažlivá pro vaší cílovou skupinu. Vytvářím detailní 3D modely. Začínám skicováním a tvary pak šlechtím k dokonalosti. Modely tvořím i z technických výkresů. Dokáži vytvořit vlastní materiály a textury, díky kterým vypadají moje modely reálně. Všechny moje modely umím i rozpohybovat. Díky funkcím kostí a gravitace jsou veškeré pohyby modelů přirozené a fyzikálně správné. Rád vymýšlím celé kampaně. Na začátku si definujeme cílovou skupinu, kterou má kampaň zasáhnout. Tu pak oslovíme formou, která je dané cílové skupině blízká. Během celého procesu jsem s vámi v úzkém kontaktu. O návrzích a konceptu disktujeme a ověřujeme si naše teze.

 Dovednosti

3D grafika 3D umění Počítačová animace / 3D animace 3D Vizualizace Rendering Grafický design Informační grafika Vizuální komunikace Vizuální Merchandising Brand design

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Pokročilý

Němčina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz