MS Excel specialista, výživový, mentální a duchovní průvodce, výrobce šperků

MS Excel specialista, výživový, mentální a duchovní průvodce, výrobce šperků

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 7 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Jako OSVČ a se svojí službou mám k lidem velice blízko, neboť pracuji s jejich emocemi, náladami a tužbami. Hledáme spolu nejlepší možnou cestu jak vyhovět požadavkům a potřebám. Každý je individuální a každý potřebuje jiné vedení. Miluji Sci-Fi a Fantasy. Samozřejmě čtu i naučnou a odbornou literaturu. Knih mám spousty. Dům je spíše knihovnou. Velice mě zajímají a rád se probírám novými tituly. Mezi mé další záliby patří: ▪ příroda (byliny - masti, sirupy, apod.) ▪ sport (v jakékoliv podobě - kolo, běh, turistika) ▪ četba (fantasy, sci-fi, duchovní lit.) ▪ psí mazlíček parson russell teriér ▪ domeček ▪ duchovní svět (meditace, buddhismus) Jako výživový specialista Analýza individuálních potřeb klientů. Interpretace výsledků diagnostik a vytvoření osobních výživových plánů na míru, jejich předání a vedení klientů během zavádění změn, což zahrnuje psychologickou podporu, motivaci a zvládání krizových částí změn (hubnutí, nabírání svalové hmoty apod.) Jako procesní analytik Modeloval jsem investiční scénáře, ze kterých vycházela finanční bilance. Ověřování validity dat, jejich interpretace a tvorba podkladů pro vedení společnosti. Jako elektroinženýr Pozice zahrnovala činnosti v souvislosti s procesem, elektrickou částí projektu a automatizace. Měl jsem na starosti denní komunikaci s dodavatelem i zákazníkem a řešil konkrétní problémy a otázky v projektové dokumentaci. Denní čtení elektro schémat, řešení návrhů na zpracování, fungování a interpretaci signálů operátorům LNG, LCNG stanic. Dále byla náplní tvorba nutné dokumentace jako funkční popis (CN), nastavení procesních limitů (C&E) nebo safety studie pro celkové FSA. Dále pozice zahrnovala: ▪ Koordinace při návrhu elektro částí projektu ▪ Řízení dodavatelů v rámci projektů ▪ Uvádění LNG, LCNG čerpacích Jako referent kvality Spolupracoval jsem s oddělím laboratoře, která prováděla pravidelné i namátkové kontroly výrobků. Pozice zahrnovala sběr a sjednocení dat ze tří databází (interní systémy) zahrnující údaje o zákazníkovi, jejich odběr, produktové vlastnosti apod. Sběr byl ukládán v MS Excel. Nad ním se prováděly reporty, statistika, interpretace a analýza. Pro analýzu byly využívány excelové nástroje z běžné výbavy MS Office nebo nástroj "Řešitel". Výsledkem byly statistiky jako DPPM, PPM, % reklamací (uváděné mezi KPI's) a další. Jako copywriter? Oblast, kterou se nyní velice rád zabývám a objevuji v sobě část, jež má potřebu a tendenci psát. Psát očemkoli z vlastního života, zkušeností, ale i odborné literatury.

 Dovednosti

Technický management kvality Technické projektové řízení / vedení týmu Výživové poradenství Sběr dat / -katalogizace / řízení dat Data Mining Management kvality Procesní technika

 Osvědčení a certifikace

Řízení podniku

2012 Česká republika

Autodesk Inventor 2016-školení pro začátečníky

2016 Česká republika

Osvědčení o rekvalifikaci - Poradce pro výživu

2018 Česká republika

Meditace pro začátečníky

2019 Česká republika

Vegetariánství a veganství v praxi

2019 Česká republika

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz