Event manažerka/produkční

Event manažerka/produkční

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 13 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

V event managementu a produkci pracuji již šestým rokem. Aktuálně jdu s kůží na trh a ráda bych pracovala v oboru, co mě baví a dělá šťastnou – marketing, produkce a eventy. V tomto oboru se cítím nejlépe, baví mě zařizovat, organizovat, komunikovat a být součástí úžasných projektů, které jsem doposud zorganizovala a dotáhla do konce. Odměnou je pro mě úsměv a radost klientů, pro které akce či různé projekty pořádám. Mám zkušenosti z reklamní a marketingové agentury, hudební a tiskové produkce, ale třeba i jako firemní bankéř, nebo asistentka. Umím také pořádat eventy pro jednotlivce, velké firmy a být třeba i dobrým „supportem“. Zvládám koordinovat tým hostesek, tým produkce a hlavně sama sebe a svoji práci. Baví mě marketing, organizace, eventy, komunikace, lidi, dobré jídlo, kafe, filmy a poznávat nová místa, která pak zakomponuji třeba do připravovaného eventu. Ráda bych patřila do týmu lidí, kteří si jdou za svým, jsou příkladem a mohu se od nich učit a táhnout s nimi za jeden provaz. Ve volném čase ráda experimentuji u plotny (to se pak i dost zasměju), chodím cvičit jógu, pravidelně se nadýchat čerstvého vzduchu, jezdím na kole a začínám pomalu a jistě propadat golfové vášni, chodím na koncerty a setkávám se s přáteli. Dobře ovládám práci na PC (Word, Excel, PowerPoint), pár účetních programů, řízení automobilu, a to není jistě vše. Jsem férový a pracovitý člověk, který o práci nejen rád mluví, ale hlavně jí rád dělá a chce se do ní těšit každý den.

 Dovednosti

Event Marketing / Event management Komunikace Organizace Trénink prezentačních dovedností Trénink - zvládání stresu Administrativní práce Fakturace / Upomínkování Rozpočtování Personalistika

 Jazykové znalosti

Angličtina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz