Projektový manažer / Vedoucí auditor ISO 9001

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Evropa

Profesní stav: Zaměstnanec

Celkové pracovní zkušenosti: 30 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Mám znalosti a dovednosti v řízení výrobních týmů, zaměření na zvyšování efektivnosti výroby a tecnické přípravy výroby ve firmě, vedení projektových týmů pro mechanizaci, robotizaci výroby. Dále znalost řízení kvality procesů a produktu. Moje schopnosti jsou ověřeny výsledky a dlouhodobými zkušenostmi s řízením výrobních závodů, vedením projektů ke zvýšení produktivity a řízením kvality ve výrobních závodech. Co mohu přinést Vaší společnosti: Jako interim manažer mohu iniciovat a implementovat zvýšení efektivnosti výrobního procesu, technické přípravy výroby nebo řízení kvality. Mohu provést předběžný audit systému kvality nebo environmentu dle ISO 9001, IATF a EMS 14001. Mojí předností, je schopnost v krátké době identifikovat funkčnost organizace a řízení (SWOT) a navrhnout řešení včetně vedení nebo spolupráce na klíčovém projektu pro zvýšení produktivity procesu. V roli kouče spolupracuji se středním managementem na používání vhodných stylů řízení pro zvyšování motivace zaměstnanců především důrazem na seberealizaci a uplatnění dovedností, rozvoj odborných znalostí i znalostí firemních procesů. Za své přednosti považuji inovativnost, odpovědnost, organizační schopnosti.

 Dovednosti

Management kvality Řízení projektů / Řízení týmu Technika strojů a zařízení Plánování a řízení výroby (PPS) Management kvality Řízení projektů / Řízení týmu Technika strojů a zařízení

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz