Virtuální asistentka

Virtuální asistentka

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Zaměstnanec

Celkové pracovní zkušenosti: 13 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina,

  Osobní představení

Administrativní činností se zabývám od svých 19 let. Pracovala jsem v poradenské oblasti v soukromém sektoru i jako zaměstnanec v různých pozicích státní správy. Nyní bych ráda své zkušenosti virtuálně přenesla a zúročila i tam, kde je potřeba udělat "pořádek".

 Dovednosti

Administrativa Školení zaměstnanců Vytváření vnitřních metodik organizace (komplexní koordinace a metodické usměrňování) KOntrolní a metodická činnosti v oblasti spisové služby na úseku agendy dokumentačních prostředků Administrace elektronického systému spisové služby (eSSl GINIS) Administrativní podpora vedení a kolegů Zpracování podkladů (MS Word, Excel, PowerPoint, statistické přehledy apod.) Zákaznický servis Vytváření vnitřních metodik organizace (komplexní koordinace a metodické usměrňování) Kontrolní a metodická činnost (nastavení procesů a kontrola jejich dodržování) Vedení administrativní agendy Administrativa Zpracování podkladů (MS Word, Excel, PowerPoint, statistické přehledy apod.) Administrativní podpora vedení a kolegů Správa sociálních sítí

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz