Copywriting - Obsahovka na míru: Brand development, FB a webový content, E-mailing, Konzultace

Copywriting - Obsahovka na míru: Brand development, FB a webový content, E-mailing, Konzultace

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 8 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština,

  Osobní představení

Vytvořit webovky teď zvládne každý, a tak se může zdát, že podnikání na internetu je jednoduchá věc. Konkurence je ale velká, trh monumentální, a vy se můžete snadno utopit. Proto jsem tady já - Obsahovka na míru. Nastavím vaše stránky tak, aby byly vidět, vydláždím vám cestu k úspěšnému podnikání a to vše bez nutnosti placení reklam a masírování zákazníků vzdušnými zámky. Kvalitní obsah a přehlednost stránek totiž přitáhnou zákazníky, kteří jsou pro vás klíčoví. Co ode mne můžete čekat? Nejprve spolu projdeme váš web — zkontrolujeme texty, SEO, přehlednost. Pak projdeme nákupní košík, popřípadě kontaktní a jiné formuláře, pop-up okna a další aplikace. Mrkneme, jak to vypadá na mobilním zařízení. Podíváme se, jak děláte newslettery, prezentace, výroční zprávy, jak komunikujete se zákazníky či s partnery. Prošmejdím vaši konkurenci. Zjistím, kdo z týmu má jaké úkoly a jak fungujete jako celek. Zkrátka projdeme projekt od sklepa po půdu. Pak se na pár dnů zavřu do svojí kreativně kriticko obchodní bubliny a vymyslím plán, jak napravit nedostatky, posílit výhody, vyzdvihnout přednosti. Určíme spolu, co vám nejvíce prodává a co je lepší pustit k vodě. Najdeme vhodné kanály a nástroje nejen pro tvorbu obsahu, ale také reklam. Společně vše projdeme a ujistíme se, že nám to všem — mne i vám — tak ladí a tak to taky chceme. A pak se do toho pustím. Rychle. Ať je rychle hotovo. Protože je dobré kout železo dokud je žhavé. Když se zakousnu do nového projektu, ráda pozoruji, jak se rychle proškrtávají políčka s hotovými úkoly a jak rostou konverze.

 Dovednosti

Copywriting E-Mail Marketing Strategie cílové skupiny Strategický marketing Analýza webových stránek Branding Facebook content

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz