Project development

Project development

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Evropa

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 5 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Němčina, Řečtina,

  Osobní představení

Krásný den, už 3 rokem aktivně buduji své podnikání v oblasti project developmentu. Pomáhám realizovat projekty po stránkách vnitřních procesů a marketingu. Miluji práci s lidmi a řešení krizových situací, problémů, protože od toho problémy jsou. Nemám v plánu před nimi utíkat, a pak si říkat, jak jsem suprovej, že jsem to zvládl. Prošel jsem si kariérovou v MLM, byl jsem provozní v restauraci, marketingový manažér a poslední rok konzultuji lidi od kterých jsem se kdysi učil. Stále je však, mnoho věcí na čem je nutno pracovat, ovšem baví mě to. :) To co dělám nejlépe vystihuje věta: Na světě je velké množství projektů, které už teď mohou pomoci mnoha lidem. Lidé se však bojí nebo neví, jak je (z)realizovat. Od toho jsem tady já. rád vám pomohu a nejsem sám! Spolupracuji s týmem externistů a jsme schopni projekt realizovat od začátku až do konce. Nesnáším nedodělanou a neúplnou práci, proto se na úkol dívám komplexně a řeším všechny jeho strany a následky. Je super mít web za 500 000,-, ale když s ním nebudete umět pracovat, bude Vám upřímně - na nic a to je cesta, kterou rozhodně jít nechci. Rád podporuji projekty, které mají smysl, ale mám svůj názor, a pokud vím, že mí klienti, chtějí udělat nějakou blbost, upřímně jim to řeknu a navrhnu, jak to mohou udělat lépe. Ovšem nedělám všechnu práci za ně ( to by k ničemu nevedlo a bylo by to dlouhodobě nefunkční a neudržitelné), ale směruji je k tomu, jak to zvládnout a jsem při ruce, když je potřeba. Mohu ukázat směr, ovšem je na klientovi, zda tím směrem chce semnou jít. Jsem neopoučitelný workoholik a optimista, který se už nemohl dívat, jak se tvoří svět bez něj. A rád Vám nabídnu mé služby. :) Můj životní styl: Život je jako knížka, můžeš v něm vytvořit, co budeš chtít, a když ti dojde tužka nebo papír, stačí jen jít a ten problém vyřešit.

 Dovednosti

Vedení projektu / vedení týmu PMO / Projektový management Affiliate Marketing Analýza marketingového prostředí organizace Marketing Marketing sociálních medií Práce s mládeži Projektové řízení - Krizové řízení Webdesign Strategický marketing

 Osvědčení a certifikace

Certifikát online marketingu - Digitalní garáž, google

2017 Česká republika

Jak překonat vzestupy a pády

2016 Česká republika

Komunikace k úspěchu

2016 Česká republika

Osobní hodnoty a integrita

2016 Česká republika

Podnikatelský camp Petera Urbance

2017 Slovensko

Pokročilý komunikační kurz

2015 Česká republika

Učení jak se učit

2015 Česká republika

Vzorce pro život

2015 Česká republika

Základní studijní příručka

2015 Česká republika

Základy PR

2015 Česká republika

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Začátečník

Němčina

Začátečník

Řečtina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz