Hlavní informace

Integrační Architekt pro digitalizaci státní správy

Pozice: Integrační Architekt pro digitalizaci státní správy

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 06.02.2023

Popis úkolů a požadavky

Do mezinárodní telekomunikační společnosti, která je expertem v IT, hledáme Integračního Architekta. Jedná se o stabilní a dlouhodobý projekt digitalizace státní správy.
Zásadní komponentou je integrační platforma, která je aktuální předmětem dodávky. Předpoklad rozšíření na další oblasti jako je správa identit, monitoring a centrální logika. Cílem je modernizace zastaralého systému.

POPIS POZICE

  • Návrh integrační architektury a jednotlivých změn v rámci projektu
  • Definice servisních specifikací
  • Směrovat vývojáře v architektonických a technologických směrech
  • Partnerem projektovému manažerovi jako garant dodávek projektů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti z oblasti integrační architektury
  • Prezentační, komunikační dovednosti – budete prezentovat Vaše návrhy zákazníkovi
  • Znalost SW produktů jako jsou WSO2, RH Fuse, Apache Camel,…
  • Obecná znalost microservices, kontejnerizace, API GW

Výhodou:

  • Znalost Java based vývoje, JIRA, Bitbucket, Bamboo, Ansible, Prometheus, Grafana
  • Znalost metodiky Archimate

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše projekty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kategorie

Softwarová architektura Apache Java Jira