Hlavní informace

Java developer – E – Commerce

Pozice: Java developer – E – Commerce

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta předního světového poskytovatele služeb v oblasti platebních technologií hledáme Java developera.
Technologie, se kterými budete pracovat:
✅Java
✅Docker
✅Spring, Spring Boot, WebFlux
✅Jenkins

POPIS POZICE

–Spolupracovat v rámci Scrum týmu
–Analyzovat obchodní požadavky, poskytovat řešení
–Navrhovat, vyvíjet a testovat nové funkce
–Podílet se na zlepšování procesu vývoje

PROFIL KANDIDÁTA

–Více než 5 let zkušeností s vývojem v Javě, nejlépe s projekty e-commerce
–Vynikající znalost Docker, Spring Boot a Spring, WebFlux, Jenkins
–Znalost architektonického stylu mikroslužeb

Bude výhodou, pokud budete mít:

–Zkušenosti z obdobné pozice ve finančním/IT sektoru
–Přehled v Linux a Ansible
–Znalost Git, JIRA, Maven, Elastic, Consul, Vault, HAProxy, NGINX, Prometheus

NABÍZÍME

–Spolupráci na IČO
–Mezinárodní projekty
–Roční bonus do výše 10 %
–Příspěvek 7000,- Kč ročně na dovolenou, sport aj.
–Hybridní pracovní režim, pružnou pracovní dobu
–5 týdnů dovolené + 5 dnů doplňkového volna
–Stravenky v hodnotě 150,- Kč za odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem
–Příspěvek na penzijní pojištění
–Možnosti jazykových kurzů v případě potřeby
–Možnost konzultací s psychoterapeuty hrazených firmou
–Online lékařskou poradnu
–Občerstvení na pracovišti
–A samozřejmě super kolegy!
–Nástup ideálně ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kategorie

Java Docker Spring Jenkins