Hlavní informace

Project Manager/ka - SW platební řešení

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho partnera, dodavatele v oblasti bankovních a informačních systémů hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Projektový manager/ka - SW pro platební styk

Náplň práce:

  • Vedení projektů v oblasti dodávky SW pro platební styk
  • Analýza plateb (místní zúčtování, SWIFT, SEPA, implementace ISO20022 - MT až MX atd.)
  • Analýza požadavků klienta a legislativy. Plánování a koordinace jejich testování a implementace
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Řízení projektů v oblasti nasazení platebních řešení
  • Spolupráce s vývojáři a konzultanty
  • Udržování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
Očekáváme:

  • Všeobecnou orientaci v oblasti informačních technologií
  • Praktické zkušenosti s vedením IT projektů (bankovní řešení)
  • Znalost prostředí banky výhodou
  • Schopnost fungovat také jako konzultant
  • Obecnou znalost procesního řízení
  • Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Velmi dobré vystupování a komunikační schopnosti
Nabízíme:

  • Zázemí silné, stabilní, české SW společnosti s pobočkami v zahraničí
  • Spolupráce v užším týmu IT profesionálů
  • Zajímavou práci s možností kariérního růstu.
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi v rámci platebního styku
  • Menší kolektiv s přátelskou atmosférou
Pokud jste si řekli, že to je práce pro Vás, zašlete nám životopis. Těšíme se na každý z nich.

Výhody:

  • Možnost občasné práce z domova
  • Vlastní organizace náplně práce

Informace o pozici:

  • Adresa: Praha
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
  • Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení , Bankovní specialista, Project Manager, Specialista treasury, IT analytik, IT konzultant
  • Typ: Práce na plný úvazek
  • Délka: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu:  práce na živnostenský list (IČO)
  •  Finanční odměna 50 000 ‍–‍ 65 000 Kč
  • Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Projekt management Procesní organizace Swift