Hlavní informace

Samostatná účetní - zdravotnictví

Konec: Nezadáno

Město: Netvořice, Česká republika

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu zdravotnického vybavení, zejména pro urgentní oddělení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení účetnictví v programu SAP
  • Příprava platebních příkazů
  • Účtování bankových výpisů
  • Vedení účetní agendy přijatých faktur a záloh tuzemských i zahraničních
  • Spolupráce na účetním auditu a kontrolách
  • Evidence majetku
  • Zpracování výkazů DPH
  • Další možné běžné účetní činnosti

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Min. 5 let praxe na účetním/fakturačním oddělení
  • Základní orientace v daňové problematice
  • Dobrou znalost MS Office
  • Praxe v systému SAP alespoň 4 roky
  • Znalost anglického jazyk na komunikativní úrovni - výhodou
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Forma spolupráce na IČO
  • Flexibilní pracovní dobu – možnost práce z domova
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • HO dle dohody
  • Místo výkonu práce: Netvořice, Středočeský Kraj

Výhody:

  • Možnost občasné práce z domova
  • Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Kategorie

SAP Účetnictví