Hlavní informace

Stavbyvedoucí pro Mladoboleslavsko

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 16. 5. 2024

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého obsahu na klíč, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Řízení realizace staveb ve všech fázích výstavby až po kolaudaci stavebních objektů
  • Vedení stavebního deníku s investorem a jednotlivými subdodavateli
  • Poptání činností a materiálu v souladu se sestaveným harmonogramem
  • Koordinace a řízení zaměstnanců, kontrola kvality prováděných prací a rozpočtů stavby
  • Jednání s klienty, technickými dozory a projektanty
  • Zodpovědnost za dodržování technických a právních předpisů
  • Kontrola, schvalování a podepisování došlých faktur
  • Spolupráce s oddělením přípravy a kalkulace
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Praxi na obdobné pozici – středoškoláci min. 5 let, vysokoškoláci min. 2 roky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Řídící a organizační schopnosti
Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností v rozpětí 70 000 - 100 000 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce na IČO
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalita: Mladá Boleslav a okolí

Výhody:

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Informace o pozici:

  • Adresa: Kosmonosy
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Zařazeno: Stavebnictví a reality , Mistr, Stavbyvedoucí, Stavební dozor
  • Typ: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
  • Finanční ohodnocení:  70 000 ‍–‍ 100 000 Kč
  • Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Vedení staveb