Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6629

PHP programátor - DevOps/CI specialista

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 04.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem rozsáhlých e-shopů s vysokou návštěvností hledá PHP programátora. Na této pozici budete: - zapojeni do oblastí automatizace, continuous integration, load a release managementu - v PHP vyvíjet interní nástroje pro automatizaci procesů - podporovat zavádění nových technologií a přístupů (např. migrace a virtualizace produkčního i vývojového prostředí) - v přímém kontaktu se specialisty, kteří mají na starosti servery, datacentra, databáze - spolupracovat v rámci agilního týmu - u zkušených uchazečů možnost kombinovat technickou práci s rolí Scrum Mastera - kreativně se zapojovat do zlepšování procesů automatizace - součástí DevOps týmu o 10 členech Zaměstnanecké výhody, benefity - společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek) - dále nabízí např. kurzy AJ, školení soft-skills, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, apod. Osobnostní předpoklady a dovednosti - dobrá znalost vývoje webových aplikací v PHP - aspoň základní administrátorská znalost Linux serverů - znalost nástrojů pro CI (např. Bamboo, Jenkins, Team City) - výhodou znalost produktů od Atlassian (Bamboo, Stash, JIRA, Confluence) - komunikativní znalost AJ - výhodou jsou zkušenosti s vývojem podle agilních metodik (scrum) - pozice je vhodná pro PHP programátory s minimálně 2 lety praxe - výhodou zkušenosti s uplatňováním DevOps přístupu při vývoji SW Informace o náboru Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

 Kategorie

PHP
DevOps
Jenkins
Agilní vývoj