Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 001

Vývoj autorizační platformy GT Net

Pozice: vývojář C#/.NET

Začátek: 01.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha 5, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 04.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro posílení našeho týmu pro rozvoj autorizační platformy GT Net hledáme vývojáře C#/.Net. Délka projektu cca. 9 měsíců, projekt je fázovaný, lze dohodnout i kratší dobu. Vzhledem k rozvoji společnosti je i delší spolupráce možná. Produkt je vyvíjen pomocí následujících technologií: - C#/.Net - Visual Studio 2017 - MS SQL Server - Entity Framework - .Net Core - Bootstrap Pro správu zdrojového kódu používáme Git, ve spojení s Bitbucket a Jira. Pro řízení projektu používáme metodiku Agile za pomocí nástrojů Jira a Confluence. Předmětem vývoje bude vývoj modulů (UI, Business vrstva DB vrstva, webové služby) jako i integrace již vytvořených modulů.

 Kategorie

.Net Framework (Microsoft)
C#
Vývoj softwaru
Visual Studio
Entity Framework