Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Front-end vývojář telekomunikačních služeb (40-60.000 Kč)

Pozice: Nezadáno

Začátek: 03.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Nezadáno

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 19.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro vývoj jednotlivých součástí komplexních služeb poskytovaných touto společností pro Aukro, Restu a další moderní firmy hledáme někoho, kdo se již setkal s programováním v JavaScriptu a má zájem podílet se na produktech pomocí nejmodernějších technologií zahrnující především React a specifické technologie pro tvorbu real-time webových aplikací v oblasti telekomunikací. Náplň práce: práce na webových aplikacích pro kontaktní centra programování aplikací v oblasti telekomunikací pro zajímavé klienty vývoj pomocí nejmodernějších technologií absolvování školení ve vývoji Požadujeme: znalost JavaScript zkušenost s technologiemi React, Node.JS nebo obdobnými výhodou zkušenost s WebRTC výhodou zájem o technologie RethinkDB, Firebase, AWS S3/SNS/RDS, Heroku, GraphQL, Docker Nabízíme: možnost práce na poloviční úvazek pružnou pracovní dobu ohodnocení dle výkonu moderní nově zařízené kanceláře možnost příležitostně pracovat i z domova stravenky příspěvky na sport další možnost externí spolupráce Poznámka: Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je vhodná pro vývojáře / developera /programátora se zkušeností s: html5, xml, xhtml, css, javascript, jquery, angular, react, vue, typescript, greensock, adobe animate, create.js, android, ios, windows touch, atd.

 Kategorie

Programování
JavaScript
Node.js