projektový / produktový manaže, e-commerce konzultant

projektový / produktový manaže, e-commerce konzultant

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 6 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Němčina, Čeština,

  Osobní představení

Srdcem i duší produktový a projektový manažer s rozsáhlými zkušenosti v oblasti vývoje a provozu webových a mobilních aplikací a služeb. Několik let jsem vedl a rozvíjel retailově zaměřené aplikace a služby v jedné české mediální skupině, kdy jsem měl na starost vše od zajištění provozu, přes zodpovědnost za část obchodních výsledků až po strategii rozvoje produktu. Momentálně se na částečný úvazek věnuji svým vlastním projektům a zbytek času působím jako freelancer. Nejsem specialista na jednu věc, ale mám široký přesah do více oblastí - umím komunikovat s lidmi, stanovovat cíle a zajistit jejich dosažení, rozumím technickým řešením a jejich úskalím, zvládám práci s analytickými nástroji, neztratím se v online marketingových nástrojích a především se vždy snažím skutečné porozumět byznysu, ve kterém se pohybuji. Pokud budeme spolupracovat, očekávejte, že: - budu věcný, pragmatický a nebudu vás bullshitovat; - pomůžu Vám s dosažením vytyčených cílů - ať je to návštěvnost, vyšší příjmy z reklamy nebo prodeje zboží, či dotažení nové funkce; - na mně bude spolehnutí.

 Dovednosti

Online Marketing business development Google Analytics Vývoj mobilních aplikací Vývoj webových aplikací Produktový management Projektové řízení - Rozvoj projektů Fotografie / Fotodesign

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Němčina

Začátečník

Čeština

Rodilý mluvčí

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz