Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

Graphic Designer

  Osobní představení

Grafickému designu sa v praxi venujem 5 rokov. Skúsenosti z praxe osvedčím nielen pri návrhu vizuálnej identity či logotypu. K logu rada vypracujem tiež logomanuál a určím jednotný vizuálny štýl, vytvorím tiež menu, vizitky, hlavičkový papier, roll-up, leták či faktúry a objednávky. Skúsenosti mám tiež v online grafike, zaujímam sa o tvorbu webových i mobilných aplikácií. Rada doplním vytvorením banneru či newslettru. Vizuální studia tak integrují metodologické a teoretické vhledy z několika konstituujících disciplín, převážně pak z mediálních a filmových studií a dějin umění, dále historie, sociologie, estetiky, literární teorie, kulturní kritické teorie, psychoanalýzy a dalších (mimo jiné i ze sféry vědecké či technické, výsadně pak z oblasti vojenského či medicínského zobrazování). Artefakty, ať již kanonicky "umělecké" či "nízké", jsou studovány v důsledcích politických a sociálních rozměrů vidění samotného a jeho proměn ve vztahu k vnímanému médiu. Vizuální zkušenost nabývá podobně zkoumatelných rozměrů, ať je již spojena s výtvarným uměním, reklamními materiály, filmem, fotografií, digitální technologií, virtuální realitou či videoartem. Zároveň je v tomto kontextu možné zkoumat právě jejich "medialitu" a interakci tradičních přístupů oddělených uměnověd.

 Dovednosti

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe InDesign + další

 Jazykové znalosti

Čeština

Plynulá znalost

Slovenština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Pokročilý