Psycholožka/lektorka/terapeutka/trenérka paměti

Psycholožka/lektorka/terapeutka/trenérka paměti

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Stav (profesní): Zaměstnanec

Celkové pracovní zkušenosti: 7 Rok/-y

Jazykové znalosti: Němčina, Angličtina,

  Osobní představení

Co Vám mohu nabídnout? Sedmiletou praxí prověřené komunikační dovednosti s různými typy klientů, ať už jde o děti, jejich rodiče, dospívající a mladé dospělé, osoby potýkající se závislostí či osoby traumatizované. Přesah do oblasti sociální práce zejména ve smyslu praktického know-how v případech, kdy intervence psychologa nestačí. Krizovou intervenci nejen v podobě absolvovaného kurzu, ale zejména v praxi. Zkušenosti v oblasti motivačních rozhovorů a tréninku motivace. Nehodnotící, otevřený, obecně lidský přístup obohacený o transakčně analytický pohled, a to jak v oblasti poradenství, tak pedagogiky či práce v organizacích. Dlouholeté zkušenosti lektorky paměťového tréningu. Léty prověřená schopnost pracovat s jednotlivcem i se skupinou. Zkušenost s vedením či spoluvedením kurzů, seminářů a workshopů.

 Dovednosti

Tréning paměti a kognitivních funkcí Motivační tréning Základní a odborné sociální poradenství Praktická implementace transakčně analytických dovedností Krizová intervence Vedení přednášek a workshopů Prezentační dovednosti Práce s osobami závislými a závislostí ohroženými Práce s obětmi domácího násilí Vedení přijímacích pohovorů

 Jazykové znalosti

Němčina

Pokročilý

Angličtina

Plynulá znalost

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz