IT ředitel/transformační manažer

IT ředitel/transformační manažer

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Slovenština, Němčina, Ruština,

  Osobní představení

Umím vám pomoci pokud jste start-up a potřebujete: - nastavit IT procesy - vybudovat funkční vývojový tým - analýzu a návrh IT divize nebo oddělení včetně ekonomických ukazatelů Umím vám pomoci pokud jste malá nebo střední firma a hledáte: - zkušeného manažera pro změnu nebo vybudování nového týmu/oddělení/divize - pomoc s optimalizací procesů a efektivity - kontrolou kvality - interním vzděláváním Nebo potřebujete pomoc se: - zavedení digitálních inovací - případně dohled na IT zakázkami Mám 18 let zkušeností v oblasti zakázkového vývoje software, webových aplikací a webů. Prošel jsem si všemi pozicemi od kodéra, testéra, programátora, projektového manažera, ředitele až po jednatele dvou agentur. Modelový příklad spolupráce: A) Jste menší firma, která organicky vyrostla z garáže. Vaše IT je již velmi nekonzistentní a tzv. vám přerostlo přes hlavu. Potřebujete někoho, kdo celou infrastrukturu analyzuje, navrhne řešení, zkonsoliduje a dohlédne nad realizací, kvalitou a čerpání rozpočtu tak, aby to dávalo ekonomický smysl a firma během implementace nezkrachovala. Zároveň potřebujete, aby zaměstnanci změnu nadšeně přijali a měla minimální dopad na jejich výkonnost. B) Realizujete výběrové řízení na firemní webové stránky. Umím takové řízení připravit, vybrat kvalifikované dodavatele, projektově řídit, dohlédnout na kvalitu a termíny. C) Máte nápad na nový produkt či službu a potřebujete realizační IT tým. Umím navrhnout velikost týmu, složení, devstack, procesy, kontrolu kvality, reporting, připravit HR profily atd. Budu se těšit na spolupráci.

 Dovednosti

Webdesign Webové služby Projektový management (IT) Vývoj webových aplikací Administrace databází PHP mySQL React (JavaScript knihovna) Java Git

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost

Slovenština

Plynulá znalost

Němčina

Začátečník

Ruština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz