Project manager - Event specialist / OEM design and production / Outsourcing

Project manager - Event specialist / OEM design and production / Outsourcing

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 6 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Němčina, Polština,

  Osobní představení

Pomáhám malým a středním firmám v rámci vývoje, návrhu OEM produktů a jejich vhodného outsorcingu na světových trzích. Mám více než 13-ti letté zkušenosti v oblasti produkce, designu, reklamy. Plně se orientuji v mezinárodním obchodě, logistice - námořní, letecké, vlakové a celní problematice. Dokáži Vám optimalizovat Vaše náklady pro výrobu Vašich produktů s nalezením vhodného dodavatele a zajištění celého výrobního procesu - od návrhu designu, přes výrobu, logistiku a distribuci v rámci konkrétních trhů (Amerika, Asie, Evropa). Mám také více něž 15-ti letté zkušenosti s organizací veletržních činností, pořádání eventů a hudebních festivalů pro jednotlivce a firmy.

 Dovednosti

Reklama Organizace vývoje výrobků Plánování výroby Logistika Produkce Grafický design Vývoj produktů / sortimentu Nákladní námořní spedice Rozvoj trhu - import a export Produktový management Event Marketing / Event management

 Osvědčení a certifikace

CIMA-A

2011 Česká republika

MBA - marketing

2012 Česká republika

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Němčina

Pokročilý

Polština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz