Portrétista, ilustrátor, reklamní kreativec (grafika, texty) DTP, produktový designer

Portrétista, ilustrátor, reklamní kreativec (grafika, texty) DTP, produktový designer

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 20 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Slovenština,

  Osobní představení

Po letech kreativní práce v reklamě jsem oživil své kreslířské schopnosti ilustrátora a portrétisty a vrátil se ve větší míře i ke 3D designu. Pevně je spojuji s reklamní grafikou a texty, prací s vizuály a znalostmi DTP. Mou výhodou je komplexnost pohledu na řešení a běžnou praxí je spoluvytváření zadání. Mezi moje přímé větší klienty se počítají: - svého času HARIBO, pro které jsem několik let dodával sady originálních produktových fotografií a realizoval menší grafiku dle vizuálu firmy. - SIEMENS Brno (zde uplatňuji většinu svých zkušeností při tvorbě materiálů pro vnitřní užití ve firmě) - Essence International (kompletní Corporate identity a její redesign) - Naturinka Bohemia (kompletní Corporate identity, tvorba produktových řad a obalový design) - Masarykova Univerzita v Brně (obálky pro Munipress, kompletní grafika mezinárodních projektů) Přes agentury jsem pracoval pro AMEX, OHL ŽS a podobně. Na webu jsem k dohledání jen jako hudebník, kovářova kobyla chodí v mém případě stále bosa.

 Dovednosti

Reklamní koncepce Reklamní ilustrace Desktop Publishing (DTP) Jednotní vizuální styl (Corporate design) Kresba Knižní ilustrace Portrétista Tvorba textů Comics

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Pokročilý

Slovenština

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz