Hlavní informace

Senior Business Analytik

Konec: Nezadáno

Město: Nezadáno

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho partnera v segmentu telco hledáme Senior Business Analytika.Do týmu, jehož úkolem je realizovat rozsáhlý integrační projekt s těžištěm v doméně SAP.

Popis pozice:

Jako Senior Business Analytik budete hrát klíčovou roli v řízení a zastřešení oblasti business analýzy po celou dobu životního cyklu projektu. Vaše zodpovědnosti budou zahrnovat zejména:

  • Průběžnou údržbu procesních flow, procesní mapy a business požadavků v aplikacích, jako jsou JIRA, EA (Enterprise Architect) a SAP Solution Manager (ALM).
  • Zajištění korektního průběhu životního cyklu souvisejících dokumentů v rámci projektu.
  • Tvorbu business části zadání pro případné Change Requesty, které vzniknou během průběhu projektu.
  • Tvorbu dopadových analýz týkajících se zákaznického vývoje ve srovnání se standardní funkcionalitou.
  • Komunikace s uživateli, systémovými analytiky, architekty atd.

Pro tuto pozici hledáme kandidáta s následujícími kvalifikacemi:

  • Minimálně 8 let praktických zkušeností v oblasti business/ procesní analýzy s důrazem na metodické a obsahové zastřešení Business zadání v rámci implementačních projektů.
  • Zkušenost s prací v nástrojích v JIRA, EA (SAP Solution Manager (ALM) výhodou nikoli podmínkou).
  • Analytické myšlení a cit pro detail
  • Komunikační dovednosti pro efektivní komunikaci se zúčastněnými stranami, jasné vyjádření myšlenek a schopnost naslouchat ostatním.
  • Dovednost v plánování a řízení času.
  • Schopnost adaptace na změny a rychlý vývoj situace.
  • Znalost finančních procesů výhodou

Délka spolupráce: Do 30. dubna 2024, s možností prodloužení až do 31. května 2026.

Business analýza Analýza požadavků Jira Enterprise Architect