Obchodní zástupce – vrata, stínění / subdodávky ve stavebnictví

Konec: Nezadáno

Město: Vestec, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem vratových systémů, hledáme nové kolegy na pozici Obchodní zástupce – vrata, stínění.

Náplň práce:

  • 75% péče o stávající zákazníky, 25% akvizice nových
  • Příprava cenových nabídek, edukace stálých zákazníků ohledně tvorby cenových nabídek, podpora velkoobchodních zákazníků ve výběrových řízeních
  • Rozvoj znalostí zákazníků v oblasti celého produktového portfolia společnosti
  • Vyjednávání dodacích a platebních podmínek
  • Odpovědnost za platby od zákazníků
  • Předávání zobchodovaných zakázek realizačnímu oddělení

Požadujeme:

  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Chuť do práce a lásku k obchodu
  • Odpovědnost za výsledky své práce
  • Ochotu pracovat se CRM systémem a učit se nové věci
  • Pokud vás baví stavebnictví a máte v něm zkušenosti, je to veliká výhoda
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • 2x ročně exkurzi do výroby (D, NL)
  • Vstřícný, spolupracující tým
  • Finanční ohodnocení odvíjející se od výkonu
  • Práce na IČO
  • Kanceláře – Vestec u Prahy

Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o pozici

Adresa: Vestec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Finanční odměna: 35 000 ‍–‍ 60 000 Kč
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality , Account Manager, Obchodní zástupce
Typ: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Obchodní zástupce Prodej Poprodejní péče