Hlavní informace

Funkční analytik pro bankovní projekt v Brně

Pozice: Funkční analytik pro bankovní projekt v Brně

Konec: Nezadáno

Město: Brno, Česká republika

Způsob spolupráce: Krátkodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

Hledáme analytiky se zkušenostmi v databázích na pozici funkčního analytika pro jednu největších mezinárodních bankovních a pojištovacích skupin. Připojte se k týmu v Brně a pomáhejte s vývojem zcela nového systému pro reporting.

POPIS POZICE:

  • sběr a anaýza business požadavků
  • spolupráce na vývoji a delivery BI řešení (definování, transformace a mapování dat)
  • reporting
  • tvorba dokumentace
  • návrh a hodnocení možných změn v zadané oblasti projektu

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Pokročilé znalosti SQL
  • komunikativní agličtina (každodenní komunikace se zahraničním týmem)
  • předchozí zkušenosti s analýzou a zpracováním dat

Databázový systém je postavený na Teradata, dále se můžete setkat s kódem v Java, Python, PHP a k reportingu používají QlikSense, WKFS OneSumX, Moody’s Risk Authority nebo Miliman.

NABÍZÍME:

  • Flexibilní pracovní doba
  • 3 dny home office

Kategorie

SQL Reporting Java Python PHP