Hlavní informace

Key Account Manager OTC/FMCG

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 9. 4. 2024

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti farmacie, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Key Account Manager OTC/FMCG.

Náplň práce:

  • Rozvoj a udržování vztahů s klíčovými zákazníky, zejména s centrálou distribučních společností, lékárenskými a drogistickými řetězci
  • Identifikace nových obchodních příležitostí a strategií pro jejich získání, akvizice zákazníků
  • Vyjednávání obchodních podmínek spolupráce a ročních plánů – zalistování, cenová politika, aktivní sortiment
  • Plánování a realizace prodejních aktivit a kampaní
  • Provádění analýzy trhu a konkurence
  • Reporting prodejních aktivit
  • Koordinace farmaceutických reprezentantů
  • Účast a prezentace společnosti na kongresech

Požadujeme:

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání, VŠ - výhodou
  • Min. 2letou praxi na pozici Obchodní zástupce nebo Key account manager, v oboru farmacie – výhodou
  • Zkušenost s jednáním v B2B
  • Zájem o obchodní činnost v terénu
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni – výhodou
  • Schopnost udržovat obchodní vztahy
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Silné komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na IČO ve společnosti působící již 17 let v oblasti farmaceutického průmyslu
  • Vysokou míru seberealizace
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Místo pracoviště:  Praha, Středočeský kraj
  • Nástup: dle domluvy

Výhody:

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce remote

Informace o pozici:

  • Adresa: Praha
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie , Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
  • Typ: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list (IČO)
  • Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Obchodní zástupce Analýza tržní / konkurenční pozice Account management