Hlavní informace

Analytik pro interní framework - mezinárodní projekt - Praha

Pozice: Analytik pro interní framework - mezinárodní projekt - Praha

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 8. 3. 2024

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta hledáme analytika backendu na projekt pro celní správu. Jde o rozsáhlé řešení elektronického celnictví, které zvyšuje efektivitu celního řízení a snižuje administrativní zátěž. Projekt je dlouhodobě hodnocený jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších v celé EU. Řešení je postaveno na Microsoft platformě s použitím Model Driven Architecture.

POPIS POZICE:

  • Analýza zákaznických požadavků a návrh řešení
  • Implementace Back-End části systému v interním vývojovém frameworku
  • Unit testy
  • Selekce dat z SQL
  • Tvorba dokumentace a zaškolení uživatelů

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Zkušenost se sriptováním v JavaSript nebo Pythonu, nebo zkušenost s programováním v lowcode
  • Zkušenost s SQL
  • Zkušenosti s analytikou
  • Angičtina na komunikativní úrovni (práce je v mezinárodním týmu)

NABÍZÍME :

  • 2 dny home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pohodlné a moderní kanceláře v centru
  • Práci na dlouhodobých projektech a příležitost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní IT firmy s významným postavením na trhu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kategorie

SQL