Hlavní informace

Vývojář/ka - Node.js

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 4. 3. 2024

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která dodává vlastní řadu řídících a pokladních systémů pro čerpací stanice, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Vývojář/ka - Node.js.

Náplň práce:

  • Vývoj aplikace pro pokladní systémy čerpací stanice (FE i BE) včetně komunikace s externími periferiemi (externí zařízení připojené k pokladnímu systému)
  • Spolupráce s ostatními kolegy v rámci společnosti
  • Analýza zadaných úkolů včetně návrhu vlastních řešení
  • Testování vlastní práce - first test, pak jde výsledek za QA

Požadujeme:

  • Prokazatelné znalosti s Node.js včetně zkušeností s: SOAP, REST, SSL, JavaScript a komunikaci s periferiemi (RS232, USB)
  • Znalosti práce s Docker: swarm, compose, orientaci v prostředí Linux (všechny naše řešení jsou psané v tomto prostředí)
  • Anglický jazyk slovem i písmem na mírně komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s CI a CD, znalost využití Azure DevOps nástrojů – výhodou
  • Orientaci v databázích Oracle, Arangodb, Mongodb – výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou vývojové dokumentace (například APIARY) – výhodou
  • Přesah do dalších jazyků je výhodou
  • Zájem o vývoj, řešení problémů a samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Týmového hráče

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na IČO
  • Vysokou časovou flexibilitu, po zapracování možnost práce remote v režimu 2 + 3 (2 dny v kanceláři + 3 dny remote) nebo dle dohody
  • Zkrácenou pracovní dobu každý pátek
  • Lokalita kanceláře: Praha 11 – Chodov

Informace o pozici:

Adresa: Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů , Programátor, JavaScript vývojář, Node.js vývojář
Typ: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Výhody:  Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova,  Individuální rozvržení pracovní doby
Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Node.js REST JavaScript Oracle MongoDB