Hlavní informace

Obchodně - technický zástupce - Karlík

Konec: Nezadáno

Město: Karlík, Česká republika

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která je významným dodavatelem přístrojů pro monitoring životního prostředí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně – technický zástupce.

Náplň práce:

  • prodej přístrojů pro měření průtoku v potrubích (vodoměry) i v otevřených korytech od renomovaného švýcarského výrobce, kterého výhradně náš klient zastupuje
  • komunikace se svěřenými stávajícími zákazníky a vyhledávání nových potenciálních zákazníků v segmentu vodárenství
  • interní spolupráce s kolegy (backoffice i technická podpora vlastními zaměstnanci klienta)
  • pracovní náplň je především v terénu, ale také v kanceláři (60/40)
  • působnost po celé republice
  • zaškolení i v zahraničí

Požadujeme:

  • min. SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření – výhodou)
  • praxe na obchodní pozici (technické zaměření – výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • aktivní přístup k vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • schopnost komunikovat a navazovat vztahy se zákazníky
  • zodpovědnost a schopnost samostatné práce a rozhodování
  • spolehlivost a pracovitost
  • schopnost jednání o technických řešeních (za podpory techniků)

Nabízíme:

  • spolupráci na IČO v menší společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s motivujícími bonusy
  • samostatnou práci a možnost profesního růstu v relativně krátké době
  • týmovou spolupráci a pomoc při získávání zákazníků a hledání optimálních technických řešení
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • pracoviště Karlík u Dobřichovic (působnost celá ČR)

Informace o pozici:

Adresa: Karlík
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Věda a výzkum , Account Manager, Hydrolog, Meteorolog, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Obchodní zástupce