Hlavní informace

C# Senior Developer - migration tool

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Ostrava, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

Hledáme zkušené programátory, na projekt pro našeho US zákazníka, který se zabývá správou HW a uživatelský stanic v rámci korporátních sítí a aktuálně spouští novou cloudovou SaaS platformu a potřebuje pomoc s migrací uživatelů ze stávající aplikace.

Popis pozice:

  • Spolupráce na vývoji migračního nástroje, dokumentace a testování
  • Vytvoření základního uživatelského rozhraní a napojení na cloudovou aplikaci skrze GraphQL
  • Logování a monitoring aplikace

Potřebné znalosti:

  • Pokročilá znalost C#, se zaměřením na vývoj desktopových aplikací (WPF)
  • Komunikativní agličtina (pravidelná komunikace se zahraničním týmem)
  • Předchozí zkušenosti s analýzou a zpracováním dat
  • Zkušenosti s API - REST/GraphQL

NABÍZÍME:

  • Pružná pracovní doba
  • Hybridní způsob práce (2-3 pracovní dny v kanceláři) - Praha / Ostrava / Nový Jíčín

Kategorie

C# WPF REST Git