Hlavní informace

Grafik

Konec: Nezadáno

Město: Vestec, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a prodejem LED osvětlení, hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení marketingu na pozici Grafik.

Vaše náplň práce:

  • Vytváření bannerů pro WEB a online marketing
  • Tvorba katalogů, design obalů a letáků
  • Vytváření POS materiálů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s grafickým programy Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator) podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová komunikace se zahraničím)
  • Samostatnost
  • Kreativitu
  • Pracovitost
  • Týmového ducha

Nabízíme:

  • Práci v dynamicky rozvíjející se společnosti s 12-ti letou tradicí v oboru LED osvětlení
  • Práce na IČO
  • Finanční ohodnocení 40 – 45 000 Kč (dle získané praxe a zkušeností)
  • Pracovní doba po – čt 7:30 – 16:30 hod., pá 7:30 – 14:00 hod.
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Vestec u Prahy (parkování zdarma přímo u kanceláře)

 Naše společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

 Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

 Informace o pozici

  • Vestec
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
  • Zařazeno: Marketing , Designer, Grafik, Online Marketing, Specialista marketingu, Webdesigner
  • Typ: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
  • Zadavatel: Personální agentura

Adobe InDesign Adobe Photoshop Adobe Illustrator Grafický design