Hlavní informace

Projektant/ka vytápění (TČ, plynové kotle)

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha 1-Nové Město, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 3. 4. 2024

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho partnera, významného výrobce a dodavatele v oblasti vytápění, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Projektant/ka

Náplň práce:

  • Projekční činnost pro rekonstrukce a novostavby všech typů objektů
  • Vypracovávání technické dokumentace
  • Jednání se stavebními firmami a koncovými zákazníky při specifikaci zakázek
  • Účast na kontrolních dnech jako technická podpora klienta
  • Podílení se na technickém vývoji a technickém poradenství
  • Řešení stavební připravenosti, protihlukových opatření
Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s projektováním Tepelných čerpadel (TČ)
  • Znalost v oblasti hydrauliky, elektra, MaR
  • Technické myšlení
  • Zkušenosti s tvorbou projektové dokumentace
  • Týmový hráč, ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání u společnosti s dlouholetou tradicí
  • Menší kolektiv s přátelskou atmosférou
  • Otevřená komunikace, vedení ochotné naslouchat a

Budeme se těšit na všechny životopisy.

 Informace o pozici

  • Praha
  • Možnost občasné práce z domova,  Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
  • Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj , Elektro projektant, Energetik, Technolog v energetice, CAD/CAM specialista, Konstruktér, Vývojový inženýr
  • Typ: Práce na plný úvazek
  • Délka: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
  • Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Projektant Hydraulika Elektrotechnika Projektová dokumentace