Hlavní informace

PPC specialista

Konec: Nezadáno

Město: Olomouc, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Hodinová sazba: 0 Kč

Popis úkolů a požadavky

   Hledáme PPC specialistu (Olomouc a okolí)
Jsi PPC ninja, co má zkušenosti s Google Ads, Sklikem a Facebookem? Baví tě online marketing a jsi zodpovědný/á samouk? Pak hledáme tebe!
Náplň práce:
  • Tvorba a správa PPC kampaní v Google Ads, Skliku a Facebooku
  • Optimalizace kampaní pro dosažení maximální návratnosti investic
  • Analýza dat a reporting
  • Spolupráce s marketingovým týmem
Požadujeme:
  • Minimálně 1 rok praxe s PPC kampaněmi
  • Zkušenosti s Google Ads, Sklikem a Facebookem
  • Analytické myšlení a smysl pro detail
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Orientace v online marketingu
  • Výhodou je znalost srovnávačů (Heureka, Zboží.cz) a SEO
Nabízíme:
  • Práci v mladém a dynamickém týmu
  • Možnost práce z domova (full remote)
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost profesního růstu
  • Přátelský a neformální kolektiv
Pokud tě tato pozice zaujala, pošli nám svůj životopis a motivační dopis.
Těšíme se na tebe!
Benefity:
  • Flexibilní pracovní doba
Lokalita:
  • Olomouc a okolí (práce z domova)
Odměna:
  • Podle zkušeností

Kategorie

PPC Marketing Facebook specialista