Hlavní informace

Projektant do vodohospodářského oddělení

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 15. 4. 2024

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, projektovou a konzultační kancelář s dlouholetými zkušenostmi, hledáme nového kolegu/yni na pozici Projektant do vodohospodářského oddělení.

Hledáme jak zkušené, tak i méně zkušené projektanty – čerstvé absolventy, kteří se chtějí v dané oblasti vzdělávat a dále rozvíjet.

Náplň práce:

  • navrhování staveb podzemních a vodohospodářských
  • projektování v AutoCADu
  • kontakt s projektovanou stavbou

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavebního zaměření)
  • znalost softwaru AutoCAD
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B (výhodou)
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s přátelským přístupem
  • práce na IČO (možnost full-time i part-time)
  • zaškolení samozřejmostí
  • finanční ohodnocení odpovídá znalostem a schopnostem
  • home-office dle domluvy
  • nástup možný dle dohody/ ihned
  • kanceláře: Praha 4 – Michle, dostupnost metro, BUS, vlak

Informace o pozici

  • Praha – Michle
  • Možnost občasné práce z domova
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Zařazeno: Stavebnictví a reality , Projektant
  • Typ: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
  • Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Projektant Autodesk AutoCAD