Hlavní informace

Tester/ Junior Tester - Jihlava - i absolventi

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

Baví tě hledání chyb a jejich opravování a chceš pracovat v Jihlavě?

  Jsi na správném místě!

  My hledáme několik testerů a junior testerů pro doplnění testovacího týmu.

  Příležitost i pro juniory po škole.

  Tým vede zkušený manažer.

  Příjemné kanceláře v centru Jihlavy.

  Chcete začít s testováním nebo získat další zkušenosti v oblasti testování?

  Máte angličtinu na úrovni porozumění psanému technickému textu?

  Napište nám!

Co vám nabízíme:

  • Získání nových zkušeností v oblasti testování
  • Začátek spolupráce možný ihned.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Spolupráce na IČO
  • Možnost práce na částečný úvazek (min. 6h denně).
  • Ohodnocení podle vašich zkušeností v oblasti testování.
Náplň práce:

  • Provádění testů
  • Reporting o stavu a průběhu testů s využitím test management nástroje
  • Spolupráce s koncovými uživateli, analytiky, vývojem atd.
  • Sestavování testovacích scénářů na základě business analýzy
Co očekáváme od vás:

  • Vzdělání v oblasti IT nebo technické oblasti
  • Zkušenost s testováním a nástroji na podporu testování jsou velkou výhodou
  • Angličtina na úrovni porozumění psanému textu (studium dokumentace, písemná komunikace)
  • Výhodou je znalost SQL
  Jakékoliv další zkušenosti jsou velkým plusem.

V případě zájmu prosím zašlete své CV co nejdříve. Děkujeme.

Informace o pozici:

  • Adresa: Jihočeský kraj, Jihlava
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
  • Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů , IT analytik, Tester
  • Typ: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
  • Zadavatel: Personální agenturaI
  • Info: Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Info: Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kategorie

IT testování Business analýza SQL